Travian 4-es szerver Ezüst Róka klán
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian 4-es szerver Ezüst Róka klán

A magyar travian 4-es szerverének Ezüst Róka és testvérklánjainak hivatalos fóruma
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Klánhadsereg - vagy nem

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyCsüt. Nov. 15, 2007 10:36 pm

Sziasztok.
Szeretnénk, ha aktivabbak lennétek a fórumon.
0 hozzászólás - kemény.
Evil or Very Mad

Mivel egy -két klántársunkat folyamatos támadások érik, el kell dönteni, hogy akarunk-e klánsereget vagy nem.
Vagy összevonjuk amink van.
(Max. 100 katonával támadtak a legnagyobbat eddig.)
Egy kézben lévő kifejlesztett védőkkel, bárkit megvédhetnénk ezektől és legalább leszoknának rólunk.
Bebizonyithatnánk, hogy kiállunk mindenkiért.
Vélemények ??
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyCsüt. Nov. 15, 2007 10:41 pm

Most jöttem még csak a klánba, de szerintem, aki bajban van, annak szólnia kellene és a többiek, főleg akik a közelében vannak, küldenének segítséget. Viszont aki nem segít, azt nem feltétlenül kell a többieknek támogatni.
Ez csak az én véleményem! Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyPént. Nov. 16, 2007 9:38 am

Mármint úgy értem, hogy aki többször, mondjuk 3-4- szer sem hajlandó segíteni, az nem érdemli meg. Persze azokat, akik egyszer-kétszer nem tudnak részt venni a támogatásban, azokat nem szabad ily módon szankcionálni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyPént. Nov. 16, 2007 1:27 pm

Klánhadsereg?

Nem!

Egymáshoz közel levő falvak (3-4) közös serege?
-IGEN! Twisted Evil

Követségtámogatás?
Előbb töltsük fel emberekkel a klánt, aztán gondolkodjunk rajta ismét!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyVas. Nov. 18, 2007 7:29 pm

Szerintem, az elején MINDENKInek (kivéve MilkGeorgo) a saját védelmét kell kialakítani Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyHétf. Nov. 19, 2007 12:23 pm

Én is kicsit korainak tartom a klánsereget. Lehet régiónként segíteni egymásnak, de ezt valakinek ösze kell fogni, mert ha nem abból csak a kapkodás van. Nálunk is lehetnek régiók, és abba lévők segítenének egymásnak, de annak semmi értelmét nem látom, hogy valóban olyan embereket támogassuk akik semmit nem tesznek a védelmük érdekében! És Milkgeorgot pedig értelemszerűen védelem illeti meg. Az nem lenne baj, ha tényleg mindenki rendelkezne sereggel, hogy tudjuk egymást segíteni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyHétf. Nov. 19, 2007 7:39 pm

Szerintem majd csak később kellene csak saját sereget létrehoznunk! Shocked
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyHétf. Nov. 19, 2007 8:27 pm

És mi van a rejtekhelyek kiépítésével, Golf Úr?

Remélem nem kell több olyat látnom, h. kifosztottak téged (vagy akárki mást)!

Nem akarom, h. a tesóklánunk farm-klán legyen!!!

Nem akarok még1 sikeres fosztást látni a mieink közül...
Tegyetek érte!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem EmptyHétf. Nov. 19, 2007 9:17 pm

Szerintem kicsit népfüggő is a dolog, eddig csak rómaival és germánnal voltam, és eddigi meglátásom szerint amíg a germánnak működik a korai sereg toborzása, addig ez kevésbé igaz rómaira (drága és nehéz egyszerre sokat kigyakorlatoztatni, ha folyamatosan támadnak).

Én elsősorban a passzív védelmet kedvelem, jó dolog a paranoia alapon mindig van két 10es rejtekhelyem, hogy akkor se legyen gond, ha beütnének. A régiós ötletet jónak tartom Smile Meg lehet azt is csinálni azoknak, akiket támadnak, hogy átküldi támadás előtt máshova a csapatait/nyersanyagát a 'biztonságosba', így nem morzsolódnak fel a katonák a folyamatos támadásban. Ha két-három farmolási kísérletnél is nagy nullákat visznek haza és ottmarad cserébe néhány katona a csatában, a legtöbben veszik a lapot és lemozdulnak az adott városról Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Klánhadsereg - vagy nem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klánhadsereg - vagy nem   Klánhadsereg - vagy nem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Klánhadsereg - vagy nem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Travian 4-es szerver Ezüst Róka klán :: FS :: Fs lezárt témái-
Ugrás: